arrow

Půjčky bez doložení příjmu

11-04-2015

Zdlouhavá administrativa může žádost o půjčku pořádně ztížit. Někdy je to velká překážka. Vyberte si takovou půjčku, u které nemusíte dokládat příjem, pokud nechcete či nemůžete. S takovým finančním produktem můžete mít peníze na účtu do několika desítek minut.

Peníze rychle a bez problémů

Půjčky bez dokládání příjmů vám umožní dostat se rychle k penězům. Získat lze od několika stokorun až do 50 000 Kč. Stačí vyplnit online formulář a zvolit si požadovanou částku. Po schválení jsou peníze odesílány ihned na váš bankovní účet.

Nebankovní půjčky menších společností

Kde takovou půjčku získáte? Hledejte především v nabídkách menších nebankovních společností. Jsou mezi nimi i mnohé prověřené a spolehlivé, u kterých se nemusíte ničeho bát. Pozor ale na neznámé společnosti nebo podezřelé nabídky. Vždy si najděte dostatek informací a případné reference. Tyto společnosti většinou po svých klientech nechtějí zbytečná potvrzení a složité papírování.

Rychlé vyplnění online formuláře

O tyto půjčky se žádá přes oline formulář na stránkách vybrané společnosti. Nemusíte tedy chodit nikam na pobočku. Většinou postačí informace ve formuláři, někdy je třeba i kopie občanského průkazu, vše je individuální podle pravidel té které společnosti. Pokud by byly nějaké nejasnosti, dořeší se telefonicky.

Šance pro žadatele se záznamem v registru dlužníků

Čím nižší částku budete požadovat, tím bude vyřízení snadnější. Do 5 000 Kč ani nemusíte podepisovat smlouvu v papírové podobě. Mnohé společnosti jsou dokonce tolerantní, pokud máte zápis v registru dlužníků. Vždy si ale důkladně prostudujte smlouvu a také všeobecné podmínky. Pokud možno se vyhněte nabídkám, které vyžadují podpis směnky. Jde o závazný dokument, který vás v případě nesplácení přivede do potíží.

Náš tip

Bohatý výběr půjček, u kterých není nutné prokazovat příjem, můžete najít například na stránkách Univerzální-Půjčka.cz. Najdete zde porovnání půjček, možnost požádat si o úvěr online, a jsou zde také užitečné finanční rady a tipy.