arrow

Půjčky bez registrů

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

24-04-2015

Měli jste dříve problémy se splácením a máte záznam v registru dlužníků? Pak budete mít složitější žádost o další půjčku. Většina bankovních i nebankovních společností při posuzování žádostí nahlíží do registrů jako BRKI, NRKI, SOLUS nebo CEDR. Existují ale i takové půjčky, u kterých poskytovatel přimhouří oko a záznam v registru mu nevadí.

Jste nebo nejste v registru? Můžete zažádat o výpis

Pokud si nejste jisti, zda máte v některém z registrů záznam, a budete mít tedy komplikovanější žádost o půjčku, můžete si zažádat o výpis z registru. Žádost i podmínky se u každého z registrů trochu liší. Poplatek za tyto informace se pohybuje ve výši okolo 100 až 200 Kč. Negativní záznam v rejstříku dlužníků sice nemusí úplně automaticky znamenat, že na půjčku nedosáhnete, situaci to ale vždy ztíží. Proto jsou tak oblíbené produkty, u kterých se lze nahlížení do registrů vyhnout. Mezi ně patří především americké hypotéky a také rychlé online půjčky neboli SMS půjčky do výplaty. Řada půjček z těchto kategorií spadá právě pod označení půjčky bez registrů.

Rychlé SMS půjčky bez zdlouhavého papírování

Poskytovatelé SMS půjček si s nahlížením do registrů nebo potvrzením o příjmu hlavu nelámou. Jedná se o poměrně nízké částky do 5 000 Kč, maximálně do 10 000 Kč. Splatnost je krátká, do 30 dnů. U vyšších částek je někdy nutno doložit výši příjmů. Po vyplnění online formuláře a schválení žádosti můžete mít peníze ihned na svém účtu.

Americká hypotéka jako varianta pro půjčku vyšší sumy

Vyšší obnos získáte prostřednictvím americké hypotéky. Jedná se o půjčku se zástavou nemovitosti, určenou například pro financování bydlení, ale i další účely. Použít ji můžete, na co právě potřebujete, jedná se o půjčku na cokoliv bez stanoveného účelu. Tento produkt nebankovních společností mívá poměrně výhodné podmínky. Nemusíte dokládat příjem ani se nenahlíží do registrů. Pokud by ale byly problémy se splácením, o svou nemovitost můžete přijít.