arrow

Půjčky bez doložení příjmu

11-04-2015

Zdlouhavá administrativa může žádost o půjčku pořádně ztížit. Někdy je to velká překážka. Lze si ale vybrat takovou půjčku, u které není potřeba dokládat příjem prostřednictvím potvrzení od zaměstnavatele. S takovým finančním produktem je možné získat peníze na účet již do několika desítek minut.

Peníze rychle a bez problémů

Půjčky bez dokládání příjmů umožní člověku dostat se poměrně rychle k penězům. Získat lze od několika stokorun až do 50 000 Kč. V online formuláři si zájemce zvolí si požadovanou částku, vyplní dotazník a dodá naskenované nebo ofocené dokumenty - zejména občanský průkaz a výpis z účtu za několik posledních měsíců. Po kladném vyřízení žádosti jsou peníze odesílány ihned na bankovní účet.

Nebankovní půjčky menších společností

Kde je možné takovou půjčku získat? Především v nabídkách menších nebankovních společností. Jsou mezi nimi i mnohé prověřené a spolehlivé, u kterých nění třeba se obávat zásadních "podrazů". Pozor ale na neznámé společnosti nebo podezřelé nabídky. Vždy je nutné zjistit si dostatek informací a případné reference.

Rychlé vyplnění online formuláře

O tyto půjčky se žádá přes online formulář na stránkách vybrané společnosti. Není potřeba chodit nikam na pobočku, většinou postačí informace ve formuláři, kopie občanského průkazu, sken výpisu z účtu. Vše je individuální podle pravidel té které společnosti. Vyskytnou-li se nejasnosti, dořeší se telefonicky s operátorem půjčky.

Šance pro žadatele se záznamem v registru dlužníků

Při nižších částkách je vyřízení ještě snadnější. Mnohé společnosti jsou dokonce tolerantní k případným negativním zápisům v registru dlužníků. Doporučuje se ale vždy si důkladně prostudovat smlouvu a také všeobecné podmínky. Pokud je náhodou vyžadován podpis směnky, okamžitě od takovéhoto úvěru ruce pryč. Půjčky na směnku dnes již stojí mimo zákon a nesmí být nabízeny (s určitou výjimkou u úvěru na bydlení).

Náš tip

Informace o půjčkách, u kterých není nutné prokazovat příjem papírovým potvrzením, je možné najít například na stránkách Univerzální-Půjčka.cz. Vedle toho jsou zde také rady a tipy jak předcházet zbytečnému zadlužení a finančním problémům.