arrow

CreditOn

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

10-09-2015

Jednou z rychlých půjček do výplaty, které vám spolehlivě pomohou překonat krátkodobou finanční krizi a doplní nedostatek peněz v rozpočtu, je půjčka od CreditOn. Tato nebankovní společnost je na našem trhu již poměrně známá.

Vyšší půjčka pro stálé klienty

Půjčku CreditOn můžete získat ve výši 500 až 10 000 Kč. Při první žádosti je maximum 4 000 Kč, při druhé a třetí 7500 Kč, při čtvrté 10 000 Kč. Pokud zažádáte opakovaně, pošesté a více, a nemáte potíže se splácením, můžete získat půjčku až 15 000 Kč. Splatnost půjčky je od 1 do 30 dní. Při opakovaných žádostech se prodlužuje až na 40 dní. Jedná se o půjčku pro občany České republiky ve věku do 18 do 60 let, kteří mají stálý příjem a žádný záznam v registru dlužníků.

Peníze na účet nebo složenkou

Vyplnění žádosti je jako u všech těchto rychlých online půjček prostřednictvím internetového formuláře. Nejdříve se zaregistrujete, vyplníte údaje o sobě, výši půjčky, dobu splatnosti a také způsob přijetí peněz. Velkou výhodou této konkrétní půjčky je možnost zvolit si, zda chcete peníze zaslat na svůj bankovní účet, nebo preferujete složenku. Rychlejší je ale poslání peněz na účet. Pokud potřebujete peníze co nejdříve, je to lepší volba, můžete se k nim dostat třeba už za pár minut.

Půjčka bez symbolického poplatku

Výhodou je i to, že u půjčky CreditOn nemusíte nejdříve zasílat potvrzující poplatek v symbolické výši 1 Kč, jak to u některých podobných půjček bývá. Odpadá tedy toto zdržení. Navíc při opakovaných žádostech už stačí zažádat telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy.