arrow

Zaplo

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

08-02-2016

Online půjček do výplaty je na trhu velké množství. Půjčka Zaplo je rychlou a krátkodobou půjčkou, která se od konkurenčních produktů poněkud liší. Je moderní, revoluční a dostupná. Určena je především pro lidi s nedostatkem financí do další výplaty. Nehodí se pro řešení dlouhodobých finančních problémů nebo hrazení dluhů u jiných finančních společností.

První půjčka je u Zaplo zdarma

Pokud žádáte poprvé a svůj úvěr řádně a včas splatíte, nebudou vám naúčtovány žádné poplatky a úroky. Splatíte pouze to, co jste si půjčili. Zažádat můžete až o 12 500 Kč. Délka splatnosti je od 7 do 30 dnů. Napoprvé můžete získat od 500 do 5 000 Kč. Dostupný limit se pak odvíjí od počtu předchozích úspěšně splacených půjček u Zaplo a také od věku žadatele.

Jak půjčku vyřídit?

Stačí pár kliknutí a půjčka může být vaše. Vyplníte online formulář, pomocí posuvníků zvolíte výši úvěru a délku jeho splatnosti. Registrace trvá pouze pár minut. Ihned se dozvíte i výši poplatků za poskytnutí úvěru a vidíte, jaká bude celková cena za půjčku. Nutností k úspěšné registrace je zaslání kopie občanského průkazu. Půjčku získáte, pouze pokud jste občanem ČR minimálního věku 18 let, máte účet v české bance, nejste zadluženi a máte dostatečnou bonitu.

Ověření účtu k dokončení registrace

Zaplo vyžaduje zaslání symbolického poplatku 1 Kč na účet společnosti, což slouží k ověření identity žadatele a jeho bankovního účtu. Jakmile všechny kroky úspěšně dokončíte, vyčkejte na potvrzující SMS zprávu nebo email. Peníze jsou do 15 minut posílány na účet.