arrow

Půjčkomat

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

7-5-2024

Aktualizace - tato půjčka již není na trhu.

Obliba nebankovních půjček stoupá. Pokud hledáte seriózní krátkodobou půjčku, která vám poskytne peníze za přehledných podmínek a kdykoliv potřebujete, zkuste Půjčkomat. Ještě před odesláním žádosti budete znát přesnou výši všech poplatků a nic vás nepřekvapí. Jedná se o nižší rychlou půjčku bez zbytečné administrativy.

Rychlé vyřízení bez prodlení

Půjčka od Půjčkomatu je rychlá, výhodná a bezpečná. Je zde pro vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nejprve se na stránkách společnosti musíte zaregistrovat. Dále zvolíte požadovanou částku a také dobu splatnosti. Ihned uvidíte, kolik vás taková půjčka bude stát. Vše máte vyřízeno během několika minut. Po odeslání je žádost schválena pomocí automatizovaného systému a peníze jsou převedeny na váš bankovní účet.

Máte nízký příjem? Nevadí

Půjčka je určena i pro lidi s nízkým příjmem, ženy na mateřské dovolené, důchodce nebo studenty. Nemusíte totiž dokládat výši svých příjmů. Podmínkou je nemít dluh u jiné finanční instituce a splňovat minimální věk 18 let.

Půjčka až 20 000 Kč

Kolik si můžete půjčit? Napoprvé je to od 500 do 5 000 Kč se splatností maximálně 31 dní. Pokud svou první půjčku řádně splatíte, jste zařazeni do věrnostního programu. Příště si můžete půjčit více peněz a mít nižší poplatky. Maximální výše půjčky je 20 000 Kč. Velkou výhodou této půjčky je absence úroků. Za půjčky platíte pouze paušální poplatek. Výši tohoto poplatku budete navíc znát ještě předtím, než žádost odešlete.