arrow

Zaimo

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

02-08-2015

Půjčka Zaimo vám poskytne peníze v rekordním čase, a to díky automatizovanému systému vyřizování žádostí. Na úvěr tedy čekáte maximálně několik minut. Jedná se o krátkodobou a rychlou půjčku určenou na neočekávané výdaje, které je potřeba urgentně zaplatit a které občas potkají mnoho z nás.

Vyplnění žádosti a posouzení bonity

Vyplnění žádosti je velmi snadné a zabere maximálně 10 minut času. Je potřeba vyplnit údaje o sobě, výši částky a také dobu splatnosti. Není třeba dokládat příjem. Poté se žádost odešle ke schválení. Při tomto procesu se posuzuje vaše bonita, tedy schopnost úvěr řádně splácet, na základě různých údajů. Půjčka je to férová, bez skrytých poplatků. Navíc jsou poplatky pro všechny zcela stejné. Po posouzení žádosti je vám učiněna nabídka, a pokud s ní souhlasíte, mohou být peníze převedeny na váš účet.

Ověření účtu

Nutným krokem je převedení symbolické částky 1 Kč na účet společnosti pro ověření účtu. Tento krok se provádí po schválení žádosti a postup obdržíte v emailu. Může se stát, že na svém účtu nemáte vůbec žádné peníze. Tehdy využijte službu KontoConnect pro výpis z účtu a jeho ověření.

Získejte až 25 000 Kč

S půjčkou Zaimo můžete získat od 1 000 Kč do 25 000 Kč. Jedná se o úvěr s delší dobou splatnosti, než je u těchto nižších půjček běžné. Splatnost úvěru je totiž 1 až 12 měsíců. Velkou výhodou je, že splátky můžete hradit i před dnem splatnosti, a to bez jakýchkoliv poplatků navíc.