arrow

NetCredit

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

7-5-2024

Aktualizace - tato půjčka již není na trhu.

Společnost NetCredit patří mezi největší nebankovní společnosti u nás. Specializuje se na rychlé online půjčky, které dokážou vyřešit krátkodobé finanční potíže a poskytnout peníze na nenadálé výdaje.

Jednoduchá žádost

Rychlá půjčka NetCredit je určena pro žadatele ve věku od 20 do 70 let. Podmínkou je mít stálý příjem, trvalý pobyt v České republice a nemít závazky u této ani jiné společnosti. Půjčku získáte bez zbytečného papírování a předkládání dokladů nebo potvrzení. Žádost se podává jednoduše online, jde to dokonce i prostřednictvím SMS.

Ověření účtu

Nejprve provedete na stránkách společnosti registraci a údaje o půjčce. Poté budete požádáni o převedení symbolického poplatku 1 haléř na účet společnosti. Tento krok slouží k ověření účtu a vaší identity. Jakmile je registrace dokončena, dojde během několika minut k vyhodnocení žádosti o půjčku. Pokud bude schválena, peníze se ihned převedou na váš bankovní účet.

Půjčte si poprvé zadarmo

Noví klienti si mohou půjčit až 4500 Kč, a to úplně zdarma. U první půjčky neplatíte poplatky ani úroky. Pokud byste potřebovali částku vyšší, platíte poplatky, ale nikoliv úroky. Při opakovaných půjčkách můžete získat až 12 000 Kč. Splatnost je od 1 do 30 dní, přesnou dobu si vybíráte při vyplňování žádosti, dle vlastního uvážení a možností. Problém není ani prodloužení splatnosti až o 30 dní nebo předčasné splacení před určeným termínem.

Věrnostní program

Pro stálé klienty má NetCredit připraven výhodný věrnostní program. U každé další půjčky můžete získat slevu z úroků, a to až ve výši 50%. Po každém úspěšném splacení úvěru jste informováni o tom, jaká sleva je vám na další půjčku nabízena.