arrow

SMS půjčky pro ženy na mateřské

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

7-5-2024

Mateřská dovolená je krásným, ale zároveň i finančně poměrně obtížným obdobím v životě ženy a vůbec celé její rodiny. Příjmy jsou minimální a výdaje vysoké. Rodičovský příspěvek se nevyrovná ani velmi podprůměrnému platu a rodinný rozpočet závisí na příjmech partnera. Mnohdy bývá velmi napjatý. Někdy dokonce žena táhne vše sama. Co dělat, pokud se vyskytnou neočekávané a neodkladné výdaje? Kdo poskytne půjčku?

Kreditní karta je jednou z možností

S půjčkou od banky v tomto případě počítat nemůžeme, ty se orientují na lidi s vyššími příjmy. Pro lidi s pravidelným, ale nízkým příjmem, kam ženy na MD patří, naštěstí také existují určité možnosti. Velmi vhodná může být třeba kreditní karta. To je možnost, jak mít půjčku stále po ruce. Nikdo se nebude zajímat o momentální výši vašich příjmů nebo stav účtu. Pro krátkodobou finanční injekci je to ideální prostředek.

Rychlé půjčky před výplatou

Další variantou jsou rychlé online půjčky, dostupné pro každého. Jedná se o mikropůjčky ve výši několika stokorun nebo tisícikorun. Výjimečně můžete získat až 10 000 Kč. Zde se často nedokládá příjem ani se nenahlíží do registru dlužníků. Nezřídka se proto označují také jako SMS půjčky pro ženy na mateřské.

Vyřízení během pár minut

Jak takové půjčky před výplatou nebo také SMS půjčky fungují? Vyplníte formulář na internetových stránkách poskytovatele. Tím může být menší nebo větší nebankovní společnost. Zadáte své osobní údaje a výši částky, kterou si chcete půjčit. Jakmile je žádost vyhodnocena automatickým systémem, což většinou trvá jen několik minut, dozvíte se výsledek. Většinou emailem, SMS zprávou nebo telefonicky. Poté jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. I s relativně nízkými příjmy máte u mnoha nebankovních společností šanci uspět.


Doporučujeme: Z průzkumů bylo zjištěno, že pouze necelá třetina zaměstnavatelů při přijímání zaměstnanců nevyžaduje výpis z trestního rejstříku. Přitom existují zákonem stanovené pozice, u nichž je nutné doklad o trestní bezúhonnosti poskytnout (pedagogové, zdravotníci, sociální pracovníci, hasiči, policisté, ministerští úředníci, advokáti a soudci). Máte-li proto pochybnosti, proč po Vás při ucházení o zaměstnání firma výpis z rejstříku trestů potřebuje, nebojte se a zeptejte se. Máte-li nějaký záznam, pokuste se zaměstnavatele přesvědčit, že vaše minulost nebude mít na výkon práce žádný vliv.