arrow

EverydayPlus

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

25-01-2016

Hledáte půjčku, která vám poskytne peníze kdykoliv potřebujete? Půjčka EverydayPlus je přehledná a ihned vidíte, kolik zaplatíte na poplatcích. Získat můžete až 12 000 Kč. Funguje na principu revolvingového úvěru.

Revolvingový úvěr do výše 12 000 Kč

Jaký je princip revolvingového úvěru? Peníze, až do maximální výše 12 000 Kč, si můžete vybrat buď najednou, nebo v menších částkách. Záleží na momentálních potřebách. Tato půjčka je nejčastěji využívána jako rychlá půjčka před výplatou. Nejprve je nutné se zaregistrovat a vyplnit internetovou žádost. Ta ale není nijak dlouhá, zabere sotva pár minut. Po odeslání žádosti vyčkáte na schválení. Poté už můžete uskutečnit výběr peněz, a to buď ze svého uživatelského účtu nebo zcela jednoduše pomocí SMS zprávy. Na účet jsou peníze převáděny v pracovní dny, a to od 7 do 19 hodin.

Půjčka pro žadatele s pravidelným příjmem

Půjčka EverydayPlus je určena pro občany ČR, kteří již dosáhli věku 18 let a mají pravidelný měsíční příjem. Uzavření smlouvy o uživatelském účtu je zpoplatněno symbolickou částkou 1 Kč, smlouva o půjčce je pak už zcela zdarma. Za čerpání úvěru platíte poplatky ve výši 20% z čerpané částky.

Úvěr splácíte až v dalším měsíci

Při vyplňování žádosti si můžete stanovit výši splátek a dobu splatnosti. Výběr peněz splácíte až na konci dalšího měsíce, průměrná doba splatnosti činí 45 dnů. Minimální výše splátky je 300 Kč, musí se jednat minimálně o třetinu z účtované částky.