arrow

Kredito24

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

12-07-2015

Mezi nejrychlejší nebankovní půjčky na trhu patří Kredito24. Nabízí až 15 000 Kč při opakovaných žádostech. Za půjčku neplatíte úroky, pouze poplatky. Peníze můžete mít na svém účtu už za několik minut.

Jak o půjčku zažádat

Na stránkách společnosti vyplníte online žádost. Trvá to maximálně 2 minuty. Vyberete požadovanou částku a dobu splatnosti, jednoduše pomocí posuvníků. Výhodou je, že okamžitě vidíte, kolik zaplatíte na poplatcích. Po vyplnění potřebných údajů a odeslání žádosti se během několika minut dozvíte, zda vám byl úvěr schválen. Po ověření bankovního účtu je zapotřebí převést symbolickou 1 Kč na účet společnosti. Poté vám jsou peníze ihned odeslány. Vysoká rychlost je dána automatizovaným systémem pro posuzování žádostí.

Výše půjčky

Pokud jste zcela novými klienty, můžete získat maximálně 5 000 Kč, a to se splatností 30 dní. Prověření klienti, kteří si již půjčují opakovaně, mohou získat půjčku až 15 000 Kč. Za úvěr se neplatí úroky, nýbrž poplatky podle výše půjčky. Po splacení jedné půjčky musíte počkat 7 dní, než budete moct zažádat o další.

Možnost předčasného splacení

Velkou výhodou je možnost předčasného splacení půjčky bez jakéhokoliv příplatku. Vše vyřešíte ve svém uživatelském účtu na stránkách Kredito24. Jakmile splatíte svou půjčku včas, společnost se vám odmění navýšením úvěrových limitů při dalších půjčkách. Sjednání dalších úvěrů je také jednodušší, můžete využít SMS zprávu.