arrow

Kouzelná Půjčka

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

20-04-2016

Nebankovních půjček je dnes na trhu velké množství. Předhánějí se v rychlosti poskytnutí peněz i jednoduchosti vyřízení. Jednou z rychlých půjček je i Kouzelná Půjčka.

V čem spočívá kouzlo této půjčky

V čem je tento produkt kouzelný? Především nemusíte nikam chodit, abyste si jej vyřídili. Žádost vyplníte zcela jednoduše na internetových stránkách společnosti. Zvolíte si dobu splatnosti a výši vašeho úvěru. Půjčit si můžete, kolik potřebujete, maximálně 10 000 Kč. Po odeslání je žádost obratem vyřízena, čekejte telefonní hovor pro ověření zadaných údajů. Pomocí SMS zprávy se poté dozvíte, zda vám byla půjčka schválena. Od schválení trvá většinou maximálně hodinu, než přijdou peníze na bankovní účet.

Výhody pro stálé a zodpovědné klienty

Velkou výhodou je přehlednost. Nejsou zde skryté poplatky a vidíte i přesnou výši splátek. Doba splatnosti je volitelná, od 2 do 30 dnů. Pokud jste stálí klienti, máte výhody. Jakmile splácíte včas a řádně, navýší se maximální limit, který si můžete půjčit. Při druhé půjče je to 20 000 Kč, při třetí 30 000 Kč, při čtvrté 40 000 Kč a u všech dalších 50 000 Kč.

Předčasné splacení není problém

Kouzelnou Půjčku splatíte převodem z běžného účtu. Druhou možností je vklad na účet poskytovatele. Velkou výhodou je absence sankcí za předčasné splacení. Pokud se tedy dostanete k penězům dříve, nic vám nebrání splatit svou půjčku dříve, než bylo naplánováno.

Nechte si zaplatit složenky

Unikátní je Kouzelná Půjčka v tom, že vám pomůže zaplatit i vaše faktury. Jakmile vám přijde složenka, kterou momentálně nezvládáte zaplatit, stačí zaslat společnosti její kopii a ta ji neprodleně zaplatí. Tuto půjčku pak zkrátka splatíte z další výplaty.