arrow

Půjčky pro důchodce

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

14-11-2015

Půjčky pro lidi v důchodu jsou celkem běžnou záležitostí u mnoha finančních společností. Důchodci mají pravidelný, i když ne příliš vysoký příjem, bývají hmotně zajištěni a většinou jsou i spolehliví. Jakmile vám chodí pravidelná penze, máte šance uspět s žádostí o půjčku jak u banky, tak i u nebankovní společnosti.

Je možná půjčka od banky?

Jakmile máte šanci získat půjčku od banky, bývá to rozumnější a méně riziková volba. Pokud ale máte záznam v registru dlužníků, půjčku pravděpodobně nezískáte. Jakmile jste ale občanem ČR, nemáte záznam v registru a chodí vám pravidelně důchod, u větších bank nebudete mít s půjčkou problém.

Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru

U nebankovních půjček máme možností více, není třeba mnohdy ani dokládat příjem a společnost někdy nenahlíží do registru dlužníků. Na první pohled výhodné úroky ale bývají často vykoupeny různými poplatky, které konečnou cenu za půjčku zvýší. Tyto půjčky mívají vyšší RPSN a obecně jsou rizikovější.

SMS půjčky pro každého

Pokud potřebujete finance na nějaké neočekávané výdaje, na které vám momentálně nezbývají peníze, nejrychlejší možností je SMS půjčka. Částky, které získáte, nejsou sice nijak závratné, na překlenutí nejhoršího to ale postačí. Žádost probíhá pomocí online formuláře nebo SMS zprávy. Získat můžete až 5 000 nebo dokonce 10 000 Kč. Rozhodnutí o tom, zda vám byla žádost schválena, so dozvíte skoro ihned a do několika minut nebo hodin můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Rizikové půjčky od soukromých osob

Pokud jste v důchodu a neuspěli jste ani u bank, ani u nebankovních společností, máte ještě možnost získat půjčku od soukromé osoby. Tito poskytovatelé sice půjčí téměř každému, vše si ale řádně pojistí, například majetkem. Možné jsou také půjčky na směnku. Tento krok si několikrát promyslete, jedná se o velmi rizikovou záležitost.