arrow

Ferratum

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

11-12-2015

Půjčka od nebankovní společnosti Ferratum je určena na nečekané výdaje a pro překlenutí období do výplaty. Poskytne vám až 10 000 Kč s krátkou dobou splatnosti.

Vyřizování žádostí nonstop

Rychlou půjčku Ferratum můžete využít kdykoliv. Je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Určena je pro lidi ve věku od 21 let, kteří nemají u této společnosti žádný dluh. Vyřídíte ji z pohodlí domova a peníze můžete mít za pár minut k dispozici. Nepotřebujete žádná potvrzení ani ručitele. Vše probíhá velmi rychle a snadno. Stačí vyplnit formulář na stránkách společnosti, vybrat částku do 10 000 Kč a odeslat žádost.

Peníze na účtu do 10 minut

Žádost je možná buď prostřednictvím online formuláře, nebo také pomocí SMS zprávy. Odpověď obdržíte do 10 minut. Peníze jsou zasílány na účet ihned po schválení. Na splacení pak máte od 7 do 45 dní, podle toho, kolik dní si zvolíte. Pokud z nějakého důvodu nebudete schopni půjčku včas splatit, je ještě možné prodloužení o 30 dní, a to dokonce dvakrát.

Výhody pro nové i stálé klienty

Noví klienti Ferratum mají jedinečnou možnost půjčit si napoprvé zcela zdarma. Nemusíte zaplatit ani o korunu navíc, než jste si půjčili. Jedná se o částku 3 000 Kč se splatností 30 dní. Jedná se o skvělou půjčku na nečekané výdaje. Stálí klienti mají také výhody. Mohou získat spotřebitelskou půjčku na dobu až 7 měsíců.