arrow

Půjčka7

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

05-12-2015

Rychlá Půjčka 7 je produktem společnosti Kontex Trade International. Umožňuje získat krátkodobě nižší finanční částku na překlenutí období do výplaty nebo na nenadálé výdaje. Tento úvěr získáte velmi rychle a kdykoliv.

Snadné online vyřízení

K vyřízení půjčka je třeba registrace na stránkách společnosti. Vše probíhá online, nemusíte chodit na pobočku a nemusíte se bát ani žádných skrytých poplatků. Při registraci je nutno vyplnit některé údaje, mimo jiné i ty o vašem zaměstnání. Vyberete si výši půjčky a její splatnost. Po vyplnění žádosti probíhá její posouzení. Výsledek se dozvíte do 15 minut, a to SMS zprávou nebo telefonicky. Jakmile je půjčka schválena, peníze se v pracovní dny převedou na účet do 15 minut.

Podmínky získání půjčky

Podmínkou k získání půjčky je být občanem ČR ve věku minimálně 21 let, mít pravidelný příjem ze zaměstnání, který je třeba prokázat, a nemít dluhy po splatnosti. Napoprvé můžete zažádat maximálně o 4 000 Kč se splatností 2 až 28 dní. Při dalších půjčkách to ale může být až 15 000 Kč. Neplatí se úroky, pouze poplatky. Jejich výše se odvíjí podle výše půjčky a délky její splatnosti.

Slevy pro stálé klienty

Pro spolehlivé a vracející se klienty je zde výhodný věrnostní program. U třetí a čtvrté půjčky je sleva 10 %, u páté a šesté 15 %, u dalších činí sleva 20 %. Řádné splácet a využívat Půjčku7 opakovaně se vyplatí.