arrow

Půjčky bez registrů

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

24-04-2015

Pokud někdo měl dříve problémy se splácením a má záznam v registru dlužníků, pak pro něj asi bude složitější žádost o další půjčku. Většina bankovních i nebankovních společností při posuzování žádostí nahlíží do registrů jako BRKI, NRKI, SOLUS nebo CEDR. Existují ale i takové půjčky, u kterých poskytovatel přimhouří oko a záznam v registru mu nevadí.

Jste nebo nejste v registru? Můžete zažádat o výpis

Pokud člověk není jistý, zda má v některém z registrů negativní záznam, a bude mít tedy komplikovanější pozici při žádosti o půjčku, může si zažádat o výpis z registru. Žádost i podmínky se u každého z registrů trochu liší. Poplatek za tyto informace se pohybuje ve výši okolo 100 až 200 Kč. Negativní záznam v rejstříku dlužníků sice nemusí úplně automaticky znamenat, že na půjčku klient nedosáhne, situaci to ale vždy ztíží. Proto jsou tak oblíbené produkty, u kterých se lze nahlížení do registrů vyhnout. Mezi ně patří především americké hypotéky a také rychlé online půjčky neboli SMS půjčky do výplaty. Řada půjček z těchto kategorií spadá právě pod označení půjčky bez registrů a SOLUSU.

Rychlé SMS půjčky bez zdlouhavého papírování

Poskytovatelé SMS půjček si s nahlížením do registrů nebo potvrzením o příjmu hlavu nelámou. Jedná se o poměrně nízké částky do 5 000 Kč, maximálně do 10 000 Kč. Splatnost je krátká, do 30 dnů. U vyšších částek je někdy nutno doložit výši příjmů. Po vyplnění online formuláře a schválení žádosti je možné mít peníze ihned na účtu.

Americká hypotéka jako varianta pro půjčku vyšší sumy

Vyšší obnos je možné získat prostřednictvím americké hypotéky. Jedná se o půjčku se zástavou nemovitosti, určenou například pro financování bydlení, ale i další účely. Použít ji lze, na to, na co právě člověk potřebuje - jedná se o půjčku na cokoliv bez stanoveného účelu. Tento produkt nebankovních společností mívá poměrně výhodné podmínky. Nemusí se dokládat příjem ve formě potvrzení od zaměstnavatele ani se nenahlíží do registrů. V případě problémů se splácením ale dlužník může o svou nemovitost přijít.