arrow

Zonky.cz – půjčky lidem od lidí

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

18-05-2016

Ptáte se, zda je možné půjčit si výhodněji než v bance? Odpověď je – ano! Stačí zavítat na stránky zprostředkovatele půjček Zonky.cz, kde Vám půjčí úplně obyčejní lidé za úrok již od 3,99 %. A to Vám žádná jiná banka ani soukromá společnost nenabídne.

Pečlivý výběr žadatelů

Zonky.cz je poměrně novým projektem společnosti Home Credit a sdružuje dvě skupiny lidí: zájemce o půjčku a investory. Pokud Vás tedy v bance odmítli nebo Vám nevyhovují podmínky úvěru, můžete přes Zonky.cz zadat poptávku. Společnost si Vás důkladně prověří v nebankovním registru a zhodnotí výši Vašich příjmů.

Individuální přístup

Po sdělení potřebných informací a nahrání dokumentů (dva doklady totožnosti a Výpis z BÚ za poslední tři měsíce) Vám společnost sestaví úrok na míru. V případě, že s nabídkou budete souhlasit, podepíšete smlouvu SMS kódem, sepíšete svůj příběh a vyčkáte na složení potřebné částky od lidí. Z vypůjčené částky zaplatíte společnosti 2 %.

Různě rizikové investice

Zonky.cz je příležitostí, jak zajímavě zhodnotit volné finanční prostředky. Jednomu člověku můžete půjčit částku od 200 do 5 000 korun a vybrat si rizikovost investice. Výhodou je to, že se můžete žadatelů na cokoliv zeptat a přečíst si, proč si chtějí půjčit. Výnos je sice nižší než u jiných zprostředkovatelů P2P půjček, ale nezaručují takovou bezpečnost investic jako Zonky.cz. Z proinvestované částky si společnost vezme poplatek ve výši 1 %.

Proč Zonky.cz?

Stále váháte, zda si půjčit přes Zonky.cz? Přesvědčit by Vás mohl úrok v průměru o 20 % nižší než u bank a výše půjčky od 20 do 300 tisíc korun, což směle konkuruje spotřebitelským úvěrům. Peníze můžete vynaložit na cokoliv – třeba na splacení jiné půjčky. Smlouva je přehledná, o čtyřech stránkách a bez odstavců psaných drobným písmem.