arrow

SMS půjčka pro každého?

SMS půjčky s 1 Kč

EverydayPlus

Kredito24

Půjčka7

Zaimo

Zaplo

16-03-2015

Pokud potřebujeme půjčit několik tisícikorun a s žádostí v bance neuspějeme, není všem dnům konec, protože se můžeme spolehnout na nebankovní půjčky. Stačí vám k uhrazení nezbytných výdajů 5 000 Kč? Pak přijde na řadu nebankovní SMS půjčka ihned každému, která vám „vytrhne trn z paty“.

Opravdu jde o půjčku úplně pro každého?

Nebankovní SMS půjčky jsou stále populárnější, nekladou totiž na žadatele skoro žádné nároky. U těchto úvěrů nemusíte prokazovat příjem, zastavovat majetek a nevadí, máte-li negativní záznam v registru dlužníků. Jde o půjčky nenáročné na bonitu klienta. Žádost se podává prostřednictvím internetového formuláře nebo velmi jednoduše pomocí SMS zprávy. Potřebujete tedy pouze připojení k internetu, počítač nebo mobilní telefon.

Rychlé vyřízení je samozřejmost

Nenáročné podmínky nejsou jedinou výhodou této půjčky. Její hlavní předností je bleskové vyřízení, absence složité administrativy a peníze ihned na účtu. Některé záležitosti je třeba vyřídit okamžitě a určitě oceníte možnost mít peníze za pár minut na svém účtu. Možné je někdy i proplacení složenkou, tato varianta je ale zdlouhavější, prodloužená o dobu, kdy složenka putuje poštou.

Údaje zadávané do formuláře

Vyplnění žádosti o SMS půjčku je snadné. Stačí vyplnit formulář pomocí posuvníků nebo odeslat SMS zprávu. Zažádat mohou i nezaměstnaní, studenti, důchodci nebo ženy na mateřské dovolené. Ve formuláři se vyplňuje výše půjčky, doba splatnosti od 2 do 30, výjimečně 35 dní a osobní údaje. Peníze se splácejí v jediné splátce navýšené o poplatek za půjčení.